italiano english francia germania rep-ceca spagna

Naše poslání

Zákazník na prvním místě! Naše mise

Pokud chceme růst, tak jedině s našimi zákazníky!

Alusic je lídrem v montážních systémech a komponentech průmyslové automatizace, což je úspěch, kterého bylo možné dosáhnout tím, že budou zákazníci vždy na prvním místě.

Úspěch Alusicu lze stručně popsat těmito body:

  • více než 200 různých tvarů hliníkových profilů
  • přes 480 000 metrů hliníkových profilů skladem
  • ve více než 40 zemích po celém světě
  • více než 7 000 výrobků k okamžitému doručení
  • průmysl 4.0
  • dodání za 1/3 času


Díky těmto bodům se stal Alusic měřítkem a zárukou kvality a spolehlivosti pro své zákazníky.

Image

Alusic ztělesňuje dokonalost Made In Italy a od konkurence se odlišuje díky rozsáhlému sortimentu produktů, které jsou vždy na skladě. Teprve v posledních letech ale udělal Alusic velký pokrok: koncept úspěšné pracovní metody pro své zákazníky.

Tato metoda byla ustanovena významnými investicemi zaměřenými na zákazníka, které byly provedeny tak, že je vždy na prvním místě zákaznický servis. Tento úspěch umožnil společnosti Alusic být jedinečnou ve svém oboru a nabízet svým zákazníkům nejmodernější technologie, od obrábění hliníkových profilů až po bezplatný online konfigurátor pro navrhování dopravníků.

Zákazník je spokojen v momentě, kdy se setká s kvalitními a rychlými službami, a proto se soustředíme na to nejdůležitější: reakce a dodání zboží v garantovaném rekordním čase!

Dovednosti a zkušenosti

Součástí technického oddělění jsou inženýři a konstruktéři se zkušenostmi získanými v oblasti mechanického navrhování. Součástí oddělení je také tým profesionálních techniků, který se věnuje vývoji nových produktů a neustálému dolaďování stávajících produktů a nabízí našim klientům technickou poradenskou službu ohledně funkčnosti a možných aplikací našich produktů.

Ve výrobě pracují kvalifikovaní a specializovaní technici poskytující zakázkové řešení pro průmysl a automatizaci, jako jsou hliníkové konstrukce, rámy, dopravníky, lineární pohony, pracoviště, systémy štíhlé výroby, vozíky a ochranné kryty strojů.

Image

Strukurální průmyslové řešení z hliníku

Od roku 1985 vyrábíme a prodáváme širokou škálu hliníkových konstrukčních profilů s více než 200 tvary s drážkami 5, 6, 8 a 10 mm, spolu s obsáhlou řadou montážního příslušenství zaručující použití ve více průmyslových aplikacích.

Nabízíme více než 7 000 výrobků určených pro konstrukce rámů, pracoviště, pracovní stoly, dopravníky, průmyslová schodiště, lineární pohony, jeřábové dráhy, ochranné kryty nebo systémy pro solární panely

Nejen hliník: profily a výrobky z karbonu

Pokud jde o karbon v průmyslové automatizaci a robotice, nepochybně jste slyšeli o CarboSix: jediných strukturálních profilech z karbonu na světě! Série CarboSix překonala limity stanovené konvenčními materiály a nabízí konkrétní řešení, která spojují mechanické vlastnosti karbonu se strukturálním a modulárním systémem Alusic.

Úspěch CarboSix není jen důsledkem dosažení lehčích struktur, ale je také důsledkem jejich aplikací, z nichž každá je zaměřena na zlepšení kvality práce.

Image
Image

Kvalita a certifikace

Společnost Alusic je držitelem mnoha certifikátů a osvědčení potvrzujících kvalitu dodávaných produktů a služeb. Alusic pracuje v systému řízení jakosti ISO 9001:2015 a splňuje striktní požadavky normy EN 1090 na hliníkové konstrukce. Profily jsou standardně vyrobeny z hliníkové slitiny EN AW 6060 T5 s anodizační vrstvou více než 12 μm a s tolerancí podle normy EN 12020-2

Alusic

Certifikace

Image